GET IN TOUCH

HOW CAN YOU GET

A BLUEWAVE TREATMENT ?

Make An Appointment
Discuss Payment With
Your Clinician

Frequently Asked Questions

Sosyal Medya Nedir?


Sosyal medya, insanların içeriği hızlı, verimli ve gerçek zamanlı olarak paylaşmasını sağlamak için tasarlanmış web siteleri ve uygulamaları ifade eder.
Sosyal Medya Reklamı Nedir?


Sosyal medya reklamı ürün ve hizmetlerin İnstagram, Facebook, Youtube vs. gibi sosyal platformlarda bir kişisel ağ yaratıp kullanıcılar ile iletişime geçerek tanıtımı yapmaktır.
Sosyal Medya Yönetimi Nedir?


Sosyal medya yönetimi, İnstagram, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki çevrimiçi varlığınızı, içerik oluşturarak, yayınlayarak ve analiz ederek yönetme sürecidir. Ayrıca, sosyal medya yönetimi, sosyal medya kullanıcılarıyla etkileşim kurmayı da içerir.
Sosyal Medya Reklamlarının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?


Sosyal medya reklamlarının işletmeler açısından; marka bilinirliğini uygun maliyetlerde artırma, gelişmiş arama motoru sıralaması ile hedef kitleyi genişletme, daha yüksek dönüt oranları vs. gibi birçok avantajı vardır.
Sosyal Medya Hedef Kitlenin Önemi Nedir?


Hedef kitlenin doğru analizi, markanızın ürün ve hizmetlerinize ilişkin tanıtımların doğru kullanıcılarla buluşmasını ve bu sayede sosyal medya reklamlarının somut karşılığını almanızı sağlar.